Skip Navigation Links
Forside
Dagsverdier
Årsverdier
Logg inn
Graf over maksimal UV-indeks  •  Graf over akkumulert dagsdose

Tabell over årsverdier 
 
Velg år:  


StasjonMaks UV-indeksMaks MEDSum MED
Østerås1,02,132,9
Kise0,61,121,9
Bergen0,71,323,3
Landvik1,02,239,4
Trondheim0,61,324,4
Ny-Ålesund0,10,10,6
Andøya0,30,710,5
Finse1,22,559,9
Kjeller1,01,939,3

Tabellen viser maksimal UV-indeks og maksimal MED pr. dag målt i løpet av året samt den totale årsdosen for hver av stasjonene for det valgte året. For i år gjelder verdiene til og med dagens dato.