Skip Navigation Links
Forside
Dagsverdier
Årsverdier
Logg inn
Graf over maksimal UV-indeks  •  Graf over akkumulert dagsdose

Tabell over årsverdier 
 
Velg år:  


StasjonMaks UV-indeksMaks MEDSum MED
Østerås4,513,0447,9
Kise3,410,2311,9
Bergen4,512,7371,7
Landvik4,513,1472,1
Trondheim4,011,5385,9
Ny-Ålesund1,97,7213,5
Andøya3,210,5255,1
Finse4,713,7629,3
Kjeller4,513,2468,1

Tabellen viser maksimal UV-indeks og maksimal MED pr. dag målt i løpet av året samt den totale årsdosen for hver av stasjonene for det valgte året. For i år gjelder verdiene til og med dagens dato.