Skip Navigation Links
Forside
Dagsverdier
Årsverdier
Logg inn
Graf over maksimal UV-indeks  •  Graf over akkumulert dagsdose

Tabell over årsverdier 
 
Velg år:  


StasjonMaks UV-indeksMaks MEDSum MED
Østerås6,619,61883,7
Kise6,619,41828,2
Bergen6,818,21604,2
Landvik7,220,22089,8
Trondheim6,018,91667,6
Ny-Ålesund3,112,9986,5
Andøya5,616,81210,7
Finse8,625,12468,8
Kjeller6,519,61891,3

Tabellen viser maksimal UV-indeks og maksimal MED pr. dag målt i løpet av året samt den totale årsdosen for hver av stasjonene for det valgte året. For i år gjelder verdiene til og med dagens dato.