Skip Navigation Links
Forside
Dagsverdier
Årsverdier
Logg inn
Graf over maksimal UV-indeks  •  Graf over akkumulert dagsdose

Tabell over årsverdier 
 
Velg år:  


StasjonMaks UV-indeksMaks MEDSum MED
Østerås7,217,7740,5
Kise5,316,3601,2
Bergen6,016,5673,2
Landvik7,018,6765,9
Trondheim5,616,3691,1
Ny-Ålesund3,013,3446,9
Andøya4,714,6487,4
Finse7,323,41247,0
Kjeller6,617,3746,9

Tabellen viser maksimal UV-indeks og maksimal MED pr. dag målt i løpet av året samt den totale årsdosen for hver av stasjonene for det valgte året. For i år gjelder verdiene til og med dagens dato.