Skip Navigation Links
Forside
Dagsverdier
Årsverdier
Logg inn
Graf over maksimal UV-indeks  •  Graf over akkumulert dagsdose

Tabell over årsverdier 
 
Velg år:  


StasjonMaks UV-indeksMaks MEDSum MED
Østerås7,219,01342,7
Kise6,718,71237,3
Bergen7,117,81183,9
Landvik7,620,11408,0
Trondheim6,319,01231,2
Ny-Ålesund3,113,3832,6
Andøya4,716,8813,2
Finse8,623,41880,8
Kjeller7,018,91361,6

Tabellen viser maksimal UV-indeks og maksimal MED pr. dag målt i løpet av året samt den totale årsdosen for hver av stasjonene for det valgte året. For i år gjelder verdiene til og med dagens dato.