Skip Navigation Links
Forside
Dagsverdier
Årsverdier
Logg inn
Graf over maksimal UV-indeks  •  Graf over akkumulert dagsdose

Tabell over årsverdier 
 
Velg år:  


StasjonMaks UV-indeksMaks MEDSum MED
Østerås6,920,01794,8
Kise6,319,61735,3
Bergen6,719,51515,9
Landvik7,219,21958,4
Trondheim6,017,81455,1
Ny-Ålesund3,113,0932,5
Andøya5,016,41051,7
Finse9,224,02220,2
Kjeller6,820,21854,4

Tabellen viser maksimal UV-indeks og maksimal MED pr. dag målt i løpet av året samt den totale årsdosen for hver av stasjonene for det valgte året. For i år gjelder verdiene til og med dagens dato.