Skip Navigation Links
Forside
Dagsverdier
Årsverdier
Logg inn
Graf over maksimal UV-indeks  •  Graf over akkumulert dagsdose

Tabell over årsverdier 
 
Velg år:  


StasjonMaks UV-indeksMaks MEDSum MED
Østerås6,920,01478,5
Kise6,319,61453,4
Bergen6,719,51192,5
Landvik7,219,21605,6
Trondheim6,017,81171,6
Ny-Ålesund3,113,0843,9
Andøya5,016,4887,3
Finse9,224,01913,4
Kjeller6,820,21498,5

Tabellen viser maksimal UV-indeks og maksimal MED pr. dag målt i løpet av året samt den totale årsdosen for hver av stasjonene for det valgte året. For i år gjelder verdiene til og med dagens dato.