Skip Navigation Links
Forside
Dagsverdier
Årsverdier
Logg inn
Graf over maksimal UV-indeks  •  Graf over akkumulert dagsdose

Tabell over årsverdier 
 
Velg år:  


StasjonMaks UV-indeksMaks MEDSum MED
Østerås7,219,01749,4
Kise6,718,71576,1
Bergen7,117,81568,7
Landvik7,620,11850,2
Trondheim6,319,01547,4
Ny-Ålesund3,113,3992,5
Andøya4,716,81000,2
Finse8,623,42305,3
Kjeller7,018,91756,3

Tabellen viser maksimal UV-indeks og maksimal MED pr. dag målt i løpet av året samt den totale årsdosen for hver av stasjonene for det valgte året. For i år gjelder verdiene til og med dagens dato.