Skip Navigation Links
Forside
Dagsverdier
Årsverdier
Logg inn
Graf over maksimal UV-indeks  •  Graf over akkumulert dagsdose

Tabell over årsverdier 
 
Velg år:  


StasjonMaks UV-indeksMaks MEDSum MED
Østerås4,912,0412,6
Kise3,610,0375,8
Bergen4,511,9373,6
Landvik4,811,8457,3
Trondheim4,611,9365,3
Ny-Ålesund1,97,8207,7
Andøya3,79,3241,3
Finse7,118,8781,9
Kjeller4,710,0421,3

Tabellen viser maksimal UV-indeks og maksimal MED pr. dag målt i løpet av året samt den totale årsdosen for hver av stasjonene for det valgte året. For i år gjelder verdiene til og med dagens dato.