Skip Navigation Links
Forside
Dagsverdier
Årsverdier
Logg inn
Graf over maksimal UV-indeks  •  Graf over akkumulert dagsdose

Tabell over årsverdier 
 
Velg år:  


StasjonMaks UV-indeksMaks MEDSum MED
Østerås5,214,2517,2
Kise5,213,8523,4
Bergen4,812,7453,0
Landvik4,914,1555,1
Trondheim4,213,0415,3
Ny-Ålesund2,28,9244,1
Andøya3,410,7241,6
Finse8,122,2925,5
Kjeller5,014,3513,5

Tabellen viser maksimal UV-indeks og maksimal MED pr. dag målt i løpet av året samt den totale årsdosen for hver av stasjonene for det valgte året. For i år gjelder verdiene til og med dagens dato.