Skip Navigation Links
Forside
Dagsverdier
Årsverdier
Logg inn
Graf over maksimal UV-indeks  •  Graf over akkumulert dagsdose

Tabell over årsverdier 
 
Velg år:  


StasjonMaks UV-indeksMaks MEDSum MED
Østerås7,218,91820,0
Kise6,718,71805,6
Bergen7,318,41684,2
Landvik7,620,11943,8
Trondheim6,319,01605,4
Ny-Ålesund3,113,3998,6
Andøya4,816,91041,2
Finse9,024,42501,2
Kjeller7,119,01840,0

Tabellen viser maksimal UV-indeks og maksimal MED pr. dag målt i løpet av året samt den totale årsdosen for hver av stasjonene for det valgte året. For i år gjelder verdiene til og med dagens dato.