Skip Navigation Links
Forside
Dagsverdier
Årsverdier
Logg inn
Graf over maksimal UV-indeks  •  Graf over akkumulert dagsdose

Tabell over årsverdier 
 
Velg år:  


StasjonMaks UV-indeksMaks MEDSum MED
Østerås7,218,91800,4
Kise6,718,71753,9
Bergen7,318,41668,7
Landvik7,620,11920,5
Trondheim6,319,01593,3
Ny-Ålesund3,113,3998,6
Andøya4,816,91038,1
Finse9,024,42482,5
Kjeller7,119,01820,1

Tabellen viser maksimal UV-indeks og maksimal MED pr. dag målt i løpet av året samt den totale årsdosen for hver av stasjonene for det valgte året. For i år gjelder verdiene til og med dagens dato.