Skip Navigation Links
Forside
Dagsverdier
Årsverdier
Logg inn
Graf over maksimal UV-indeks  •  Graf over akkumulert dagsdose

Tabell over årsverdier 
 
Velg år:  


StasjonMaks UV-indeksMaks MEDSum MED
Østerås1,32,639,7
Kise1,22,436,9
Bergen0,92,033,1
Landvik1,22,645,3
Trondheim0,81,126,8
Ny-Ålesund0,10,21,0
Andøya0,40,810,0
Finse2,03,972,8
Kjeller1,22,543,0

Tabellen viser maksimal UV-indeks og maksimal MED pr. dag målt i løpet av året samt den totale årsdosen for hver av stasjonene for det valgte året. For i år gjelder verdiene til og med dagens dato.